KONST / Litografier / Färglitografi 15407543
nr 1540 7543
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 59/290. Färglitografi, bildmått: 31x30 cm, yttermått inklusive ram: 52x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 maj 2023
kl 18:18:57
100 kr
150 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg